Plán akcí

Žádné události nás v nejbližší době nečekají

Novinky

  • Novoroční stěna
    Tradičně se sejdeme na Nový rok (1.1.) u stěny v Milovicích od 14h dle hesla: "Jak na Nový rok tak po celý rok".
  • Výroční schůze 18.12.
    18.12. v 19.30 bude výroční schůze HO tradičně u Bílé Labutě v salonku.
  • Zas ta Bořeň
    29.9. Za větrného počasí s pomocí větrů vlastních byly opět zdolány cesty Huběňour 3 a Čima 5 Jarda F. a Eva
  • Bořeň 14-15.9.
    Krásné počasí Michal K, Jarda F, Ota. Prckův pilíř (5-)MK, Čima - (5)MK, Hubeňour (3)JF, Špinavé necky (4)MK, Přepadlý pilíř stará cesta (4)MK
  • Setkání v Nepálu
    1.5.2019 jsme oslavili setkáním členů HO v Nepálu ve výšce 3800m ve vesnici Kyanjin Gompa

Přihlášení

Kontakt

Horolezecký oddíl
Lysá nad Labem
Email: info@holysa.cz

Jste zde

Domů

Horostěna

Milovický Tarzan 2011

V sobotu 17.9. se uskutečnil již 3. ročník soutěže „Milovický Tarzan“ s větší účastí dětí i dospělých než v roce minulém. V letošním roce byla akce plně v režii HO Lysá včetně zajištění cen.

Milovický Tarzan 2010

V sobotu 18.9. se uskutečnil již 2. ročník soutěže „Milovický Tarzan“. Využila se tak nová pravá část určená pro mládež, která byla dostavěna letos v létě. Doplňková soutěž byl Slackline, nebo také zkráceně slack, tedy balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body.

Místo konání Milovického Tarzana byla horolezecká stěna v Milovicích vedle Hakenova stadionu a sešlo se zde bez mála 30 dětí a dospělých. Závodilo se ve třech hlavních kategoriích - děvčata, kluci 8 – 15 let a dospělí.

Milovický Tarzan 2009

V sobotu 26.9. se uskutečnil 1. ročník soutěže „Milovický Tarzan“. Hlavní záměr této akce bylo připravit soutěž v netradiční disciplíně lezení na horolezecké stěně.

Otevření Milovické stěny 2008

Už nějakou dobu jsme přemýšleli o záměru vybudovat pro širší veřejnost horolezeckou stěnu. Nakonec jsme spojili síly se sdružením H.I.D. a vytvořili záměr pro výstavbu venkovní horolezecké stěny. Díky podpoře sportu m.ú. v Milovicích, se nám nakonec náš záměr podařilo dotáhnout do konce. Dnes můžeme s radostí uvést důležité informace o vzniku a pravidlech provozu tohoto zařízení.